2540560

SKU: 2540560
Price:
5,00 €
Qty.: - +
Paraloid B-72 on konserveerimises kasutatav termoplastne valguskindel akrüülvaik, mis ei moodusta vananedes ristsidemeid (jääb seega pööratavaks).
 Kasutatakse seinamaalingute kinnitamiseks (1-5%); õlimaalide krundi- ja pigmendikihtide kinnitamiseks (5-10% tolueenis või isopropanoolis), hapra puidu (mööbli puhul) ja polükroomsete skulptuuride kihtide kinnitamiseks; puidus mardikakahjustuste konsolideerimiseks  (30%), laekrohvi konsolideerimiseks (ideaalis kaks 15% kihti või üks 25%); kriidi-, söe- ja pliiatsijoone fiksatiiviks (2-4% tolueenis või isopropanoolis), klaasi- ja keraamikaliimina (atsetoonis). 
Lahustuvus: atsetoon, amüülatsetaat, n-butanool, tsellosolv, diatsetoonalkohol, dimetüülformamiid, etüülalkohol, etüleendikloriid, isopropanool, metüleenkloriid, metüületüülketoon, tolueen, dikloroetaan, ksüleen. B72 ei lahustu lakibensiinis. 
Similar products
SKU: 25000406081
3,50 €
Akapad classic sponge (formerly known as wishab) is used to carry out convenient and safe dry cleaning of surfaces on paper, walls, ceilings, pictures, frescos, mural paintings, wallpaper, tapestries, textiles and other surfaces.

The sponge consists of a blue handle with the yellow cleaning layer moulded into it, this layer restores itself constantly due to the crumb formation process. The soft sponge is used for sensitive surfaces, the hard sponge for less sensitive base surfaces and the extra hard sponge for non-sensitive surfaces such as stone. The surfaces to be cleaned must be absolutely dry.

Akapad Soft - is particularly suitable for sensitive and structured surfaces, e.g. pictures, frescos, mural paintings, wallpaper, textiles.
Akapad Hard - is used for all smooth surfaces, e.g. walls, ceilings, paintings, frescos.
Akapad Extra Hard & Ultra Hard- is chosen for non sensitive, rough surfaces, e.g. walls, paintings and masonry.
SKU: 2250000
7,00 €
Märg- või kuivpuhastuseks sobiva pehmusastega kangas Evolon© CR. See on ebemevaba, imav, kulumiskindel, ei eralda kiude, on suure mustusmahutavusega ja väga vastupidav. Puuduvad sideained, täiteained ega vees lahustuvad ained, seda saab pesta kõrgel temperatuuril ja seda saab korduvalt kasutada.
SKU: 636
5,00 €
SKU: 25000406132
23,00 €
SKU: 10551
5,00 €