Männitärpentin

Tootekood: 312
Hind:
17,50 €

Parameetrid


* Maht

Kogus: - +
Männitärpentin sobib linaõli, õlivärvi, vaha, tõrva ning teiste õlil baseeruvate toodete lahjendamiseks. Tärpentini kasutatakse ka puhastusvahendina (näiteks plekkide eemaldamiseks).
 Pinnaviimistlusmaterjalide lahustina on tärpentin parim oma aeglase aurustumise tõttu, tänu millele pinnaviimistlusmaterjal imendub sügavale pinna sisse ja jätab ühtlase viimistluskihi.
Männitärpentini saadakse männipuidust, toode ei sisalda kunstlikke lisaaineid. Loodusliku tootena laguneb tärpentin looduses maapinnas olevate mikroorganismide kaasabil.  
Tuleohtlik! Kahjulik sisse hingamisel, nahale sattumisel ja alla neelamisel.
Hoida lastele kättesaamatus kohas
Sarnased tooted
Apelsini tärpentini saadakse apelsini koortest, toode ei sisalda kunstlikke lisaaineid. Loodusliku tootena laguneb tärpentin looduses maapinnas olevate mikroorganismide kaasabil. Apelsini tärpentin sobib linaõli, õlivärvi, vaha, männitõrva ning teiste õlil baseeruvate toodete lahjendamiseks. Tärpentini kasutatakse ka puhastusvahendina (näit.plekkide eemaldamiseks) ja desinfitseerimiseks. Pinnaviimistlusmaterjalide lahustina on tärpentin parim oma aeglase aurustumise töttu, tänu millele pinnaviimistlusmaterjal imendub sügavale pinna sisse ja jätab ühtlase viimistluskihi. Apelsini tärpentini lisaväärtuseks on tema meeldiv lõhn.
Tootekood: 15
12,50 €
Tootekood: 48468
Al. 5,69 €
Tootekood: 25000406101
5,00 €
Tootekood: 32157
4,00 €
Tootekood: 32156
7,00 €