OSTUTINGIMUSED

 

OSTUTINGIMUSED

KAUBA TELLIMINE

Kui olete meelepärased tooted ostukorvi lisanud, võite asuda tellimust vormistama. Kontrollige hoolega üle, et valitud toodete kogus, värvus jm näitajad oleksid õiged. Kui kõik on korras, siis vormistage tellimus, vajutades "esita tellimus". Täitke vajalikud lahtrid (tärniga märgistatud lahtrid on kohustuslikud) ja esitage tellimus, vajutades uuesti "esita tellimus". 

KAUBA EEST TASUMINE

Kui oleme tellimuse omapoolselt üle kontrollinud, saadame Teile ettemaksuarve. Ostu eest tasumine toimub Teile e-maili teel saadetud ettemaksuarve alusel pangaülekandega, mille saate tasuda mistahes panga vahendusel.  Arve saadetakse teile tööpäevadel samal päeval, nädalavahetusel esitatud tellimustele saadetakse arve esmaspäeval. Tellimuse täitmist alustatakse pärast makse laekumist. Kui arvel antud 7-päevase tähtaja jooksul ettemaksu ei laeku, kuulub Teie tellimus automaatselt tühistamisele.

NB! Makse saaja on Virk OÜ.

OSTETUD KAUBA TARNEAEG

Kauba tarneaeg sõltub konkreetsest kaubast. Tavaliselt täidab Hea Maja Pood (OÜ Virk) tellimuse peale makse laekumist.  Osadel kaupadel (disaintooted, vastava märkega tooted) võib tarneaeg olla pikem, mis puhul võtame Teiega ühendust ja täpsustame  tarneaja. 

KAUBA KÄTTETOIMETAMINE

Kauba kättesaamiseks on mitu võimalust. Kaup toimetatakse kohale kulleriga või Smartposti vahendusel, suuremate ostude puhul transpordifirma vahendusel. Võimalus on ka ise kaubale järele tulla. Tellimust vormistades saate määrata kauba kättetoimetamise viisi ja aadressi, kus soovite kaupa vastu võtta. Transpordi tasu suurus oleneb tellitavast kaubakogusest. Suurte mõõtmetega tellimuse puhul võetakse Teiega eraldi ühendust transpordi tingimuste kokkuleppimiseks. Kulleri teenuse valiku puhul võtab kuller Teiega enne kauba toomist telefoni teel ühendust, et täpselt kokku leppida kohaletoimetamise aeg.
Kättetoimetamisega tekkinud tõrgetest palume teatada meie telefonile +372 7400 959 tööpäevadel 9-17, laupäeviti 10-15 või e-mailile info@heamajapood.ee. 

KAUBA TAGASTAMISE TINGIMUSED

Kui Teieni jõudnud kaup on puudustega ja soovite seda tagastada, siis palume sellest  teada anda esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 14 päeva pärast kauba kätte saamist. Saatke tagastamissoov e-mailile info@hemajapood.ee koos toote ning tagastamispõhjuse kirjeldusega. Seejärel võtame Teiega ühendust. Tagastada saab vaid kaupa, mida ei ole kasutatud! Kauba tagastamise seotud transpordikulud kannab tagastaja. 

TOODETE GARANTII

Vastavalt Tarbijakaitseseadusele kehtivad Hea Maja Pood (OÜ Virk)  ostetud kaupadele tootjagarantiid. Erinevatel tootjatel võivad olla garantiitingimused erinevad. Toodete kasutamisel peab täpselt järgima paigaldus- ja kasutusjuhendit, sest toodete garantii kehtib vaid materjali- või valmistusvigade korral. Garantii ei kehti, kui toodet on valesti kasutatud või kui ta on kulunud! Konkreetse toote täpsete garantiitingimuste teada saamiseks palume saata päringu meie e-mailile info@heamajapood.ee või helistada telefonil +372 7400959.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Tehtud ja makstud tellimust saab tühistada juhul, kui kaup ei ole veel teele pandud. Tellimuse tühistamiseks tuleb saata vastav sooviavaldus kirjalikult e-mailile info@heamajapood.ee või helistada telefonil +372 7400959. Pärast tellimuse tühistamist maksab Hea Maja Pood (OÜ Virk)  Teile raha tagasi 5 päeva jooksul. Kui tühistamisavaldus saabus pärast kauba teelesaatmist, ei saa enam tellimust tühistada ja tuleb lähtuda kauba tagastamise tingimustest.

PRETENSIOONIDE LAHENDAMINE

Hea Maja Pood (OÜ Virk)  garanteerib oma klientidele pretensioonide lahendamise ja raha tagastamise garantii vastavalt seadustele. Meie telefon on avatud tööpäeviti kella 9-18 ja laupäeviti kella 10-15. Väljaspool tööaega saadetud e-mailid võetakse menetlusse järgmise tööpäeva jooksul.  Küsimuste korral võtke meiega ühendust – info@heamajapood.ee või helistada telefonil +372 7400959.

ISIKUANDMETE KAITSE 

Hea Maja Pood (OÜ Virk) on õigus koguda Tellija poolt Hea Maja Pood avaldatud isikuandmeid ning kasutada neid vaid tellimuse täitmiseks. Isikuandmeid (nimi, aadress, telefon) võib Hea Maja Pood (OÜ Virk) edastada kaupa kättetoimetavale ettevõttele. Hea Maja Pood (OÜ Virk) võib oma klientide kontaktandmeid kasutada neile reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks, juhul kui tellija on tellimuse vormistamisel või kasutajaks registreerimisel andnud vastava loa.