812

SKU: 812
Price:
6,00 €
Qty.: - +
MP52 vasepuhastusvahend (250ml) puhastab vask- ja messingesemeid, ei sisalda abrasiivseid aineid ega kriimusta esemeid.

Isetoimiv puhastusaine vasest ja messingist esemetele. Puhastab liigse küürimiseta ja pindu kriimustamata.

Sisaldab: Oksaalhape, mitteioonne pindaktiivne aine, vesi.

Pakend: Plastpudel, 250 ml.

Puhastage hõlpsalt vanu ja väärikaid vasest ja messingist esemeid! MP52 vasepuhastusaine ei sisalda abrasiivseid aineid, seega ei kriimusta pindu. MP52 vasepuhastusaine on isetoimiv ja ei nõua töömahukat poleerimist. MP52 vasepuhastusaine töötleb õrnalt ka keerukama eseme sisenurgad ja õnarused. Lihtne kasutada, puhastab kiiresti ja tõhusalt.

Kasutusjuhis: Kaitske ümbritsevaid pindu pritsmete eest. Kandke kaitsekindaid. Niisutage puhastusainega lapp või käsn ja kandke ainet kogu eseme pinnale. Seejärel loputage veega ja kuivatage. Tugevalt määrdunud plekkide jaoks kasutage abrasiivseid poleerimislappe.

NB! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Säilitada originaalpakendis. Hoida külmumise eest.

Jäätmekäitlus: Väiksemaid koguseid võib koos rohke veega äravoolu juhtida. Suuremad kogused jäetakse kohalikku keskkonnajaama. Pakend loputatakse veega ja sorteeritakse kõva plastpakendina.

Similar products
Kange geel laki ja värvi eemaldamiseks puidult, ei muuda puidu tooni. Kanda toode pintsliga puidu pinnale, jätta toimima 10-15 minutiks. Kaapida spaatliga või nühkida metallvillaga eemaldamaks lakk või värv pinnalt. Pinna võib ka üle puistata saepuruga ja nühkida see harjaga puhtaks. Puhastada pind piirituses niisutatud lapiga.Ettevaatust käitlemisel, väga tuleohtlik, kanda sobivat kaitseriietust ja prille. Toote toimimist proovida esmalt väikesel pinnal.
SKU: 1288
11,00 €
NaOH (varem tuntud ka nime all kaustiline sooda) graanulitena.

Ettevaatust, seebikivi graanulid valatakse KÜLMA vette vähehaaval ja pidevalt segades (vee temperatuur tõuseb). Vedelikuga kokku puutunud seebikivi on ohtlikult söövitav, ka tekkinud aurud on tervist kahjustavad! Seebikivi tuleb alati vette valada, mitte vastupidi. Tehke seda õues, terrassil või mujal hästiventileeritud kohas, kaitske end lenduvate mürgiste aurude eest maski ja kaitseprillidega, käes peavad olema kummikindad.
NB. Toodet on võimalik osta Hea Maja Poest Tartus, postiga saatmine ei ole võimalik.
SKU: 12010030
7,00 €
Raudvitrioli lahusega töötlemine annab puidule kauni ja vastupidava sinakas- või hõbehalli värvingu, kaitseb puitu seente eest ja tõstab puidu vastupidavust ilmastikuoludele.
Raudsulfaat segatakse sooja veega, 1 kg sulfaati/ 10 l vett. Lahust kantakse peale pintsliga, kuni puit märgub ja vedelik imendub puitu. Mõne tunniga puitpind tumeneb ning lõplik toon tuleb esile umbes paari-kolme kuu pärast. UV-kiirgusega (päikesevalgus) intensiivistab pinna tumenemist. Viimistletud puit muutub hallikaks/ sinakaks ainult välistingimustes päikese ja niiskuse koosmõjul. Ei sobi tulekaitsepeitsi/võõba alla.
Kulu:
- saematerjalile 4-5m²/ 1 liiter
- hööveldatud pinnale 8-10m²/1 liiter
SKU: 38
1,50 €
Alumiiniumkaaliumsulfaat ehk maarjajää, mineraalina maarjas.
SKU: 1201
2,75 €
SKU: 813
6,10 €