Puidu puhastusaine, Amello 0,5l

Tootekood: 1248
Hind:
9,50 €
Kogus: - +
Puidu puhastusaine puhastab tõhusalt vana vaha, õli, rasva jms. Puhastusaine töötleb puitu õrnalt ega kuivata teda. Puidu puhastusaine sobib eelnevalt õlitatud või vahatatud puitpõranda, -mööbli ja saunalava puhastamiseks.

Kasutuskoht

kasutatakse eelnevalt määrdunud, õlitatud või vahatatud puitpindade puhastamiseks (saunalava, puitmööbel ja põrand). Kasutatakse ka põranda- ja saunapindade hooldamisel pesuvee lisandina.

Kasutamisõpetus

Enne kasutamist korralikult segada. Kasuta puhastusaine pealekandmiseks terasvilla või „karukeelt”. Niisuta terasvilla No.0000 Puidu puhastusainega. Kui pind on väga must ja nõuab suuremat eeltöötlust, võid kasutada terasvilla No. 0. Töötle puitpinda puidusüü suunas ja vaheta vajadusel terasvilla. Eraldunud sodi pühi ära lapiga. Kui pind on puhas ja täiesti kuivanud, näed mis olukorras puitpind on ja saad planeerida edaspidist viimistlust.

Kui pind on värvitud, lakitud ja halvas olukorras, eemalda kiht värvieemaldajaga.

Hoiatus

Ära kunagi vala Puidu puhastusainet otse puitpinnale, see võib kannatada saada. Hoolitse hea ventilatsiooni eest ja kasuta kaitsekindaid. Terasvill koos Puidu puhastusainega on tuleohtlik, säilita kasutatud terasvill plekkpurgis.

Regulaarne pesu, -hooldus

lisa ca 5 % Puidu puhastusainet kuumale veele ning saadud pesulahusega saab niiske lapi abil puhastada määrdunud saunapinna ja puitpõranda.

 

Koostis: männitärpentin, etanool, linaõli

Kasutamine: sisetingimustes.

Kulu: 20 m2 liitri kohta.

Kuivamisaeg: ½ tundi (20 ºC).

Sarnased tooted
Tootekood: 2979
2,00 €
Tootekood: 6540
0,80 €
Tootekood: 31122
1,00 €
Tootekood: 968190
7,00 €
Tootekood: 930728
2,50 €