Mööblivärv Ulla, toon piimakohv, M408

Tootekood: M408
Hind:
12,00 €
Kogus: - +
Toonitud mööblivärv Ulla sobib eelkõige viimistlemata, täispuidust, vineerist, spoonitud, kui ka värvitud esemetele. Värv tuleb viimistleda Viimistlusvahaga, mille tulemusena jääb pind vastupidavam, sügava tooniga ja õrna läikega. Lihtsalt valmistatav tervisesõbralik värv on lõhnatu ja kuivab kiiresti.
Fotol olevad näidised on vahatatud läbipaistva, valge ja tumeda vahaga.
Kasutuskohad: Erineva viimistlusega mööbel ja puitpinnad siseruumides. Eriti hästi sobib kaseiinvärv viimistlemata puitesemetele. Värvi valmistamine: Kuivainete segule lisada 330 ml sooja vett ja segada korralikult. Lase värvil 1–2 tundi seista ja sega enne kasutamist uuesti. Värvi võib teha vastavalt vajadusele ka vedelamaks. NB! Valmissegatud värv säilib külmas kuni 3 päeva. NB! Täpsem info kasutusjuhendis. Värvi kinnitamine: Värv kinnitatakse „Viimistlusvahaga“, mis muudab tooni sügavamaks ning pinna kulumisele ja määrdumisele vastupidavamaks. Vaha võib peale kanda 12 h pärast viimase värvikihi pealekandmist. Vaha oleks hea peale kanda 2–3 kihti. Peale kuivamist võib läikivama tulemuse saavutamiseks pinda villase lapi või tugeva harjaga poleerida. Viimistlusvaha asemel võib kasutada ka karnauba vesivaha. NB! Enne toote kasuks otsustamist tutvu kindlasti kasutusjuhendiga.
Sarnased tooted
Toonitud mööblivärv Ulla sobib eelkõige viimistlemata, täispuidust, vineerist, spoonitud, kui ka värvitud esemetele. Värv tuleb viimistleda Viimistlusvahaga, mille tulemusena jääb pind vastupidavam, sügava tooniga ja õrna läikega. Lihtsalt valmistatav tervisesõbralik värv on lõhnatu ja kuivab kiiresti. NB! Valmissegatud värv säilib külmas kuni 3 päeva. Tooninäidis on viimistletud valge-, naturaalse ja tumeda vahaga.
Tootekood: M406
12,00 €
Tootekood: 25000406111
0,00 €