Bartoline hallituse eemaldaja

Tootekood: 50061
Hind:
5,50 €
Kogus: - +
Pärsib hallituse, vetikate ja samblike kasvu kuni kuue kuu jooksul.
Toodet võib kasutada nii sise- kui välistingimustes enamikel pindadel, sh tellistel, kivil, puidul, krohvil jne. 

KASUTAMINE 
Eemalda pinda kuivalt harjates nii palju hallitust, vetikaid, samblikke kui võimalik. Enne toote kasutamist raputa pudelit. Pihusta eelnevalt kuivpuhastatud pinnale ning pühi jäägid svammi või lapiga. Kanna vahendit uuesti pinnale ja lase kuivada. 

SÄILITAMINE
Hoida tihedalt korgiga suletud pudelis, eemal lahtisest tulest, joogiveest ja toiduainetest. Mitte valada vette, pinnasesse, kanalisatsiooni. Taara viia prügimäele. 
MITTE NEELATA! HOIDA LASTE EEST! HOIDA JOOGIVETTE VÕI AKVAARIUMITESSE SATTUMAST!
 
Sarnased tooted
Seebikivi 1 kg
NaOH (varem tuntud ka nime all kaustiline sooda) graanulitena.

Ettevaatust, seebikivi graanulid valatakse KÜLMA vette vähehaaval ja pidevalt segades (vee temperatuur tõuseb). Vedelikuga kokku puutunud seebikivi on ohtlikult söövitav, ka tekkinud aurud on tervist kahjustavad! Seebikivi tuleb alati vette valada, mitte vastupidi. Tehke seda õues, terrassil või mujal hästiventileeritud kohas, kaitske end lenduvate mürgiste aurude eest maski ja kaitseprillidega, käes peavad olema kummikindad.
NB. Toodet on võimalik osta Hea Maja Poest Tartus
Tootekood: 12010030
5,00 €
Seebikivi 500g
Toodet on võimalik osta Hea Maja Poest Tartus.
Tootekood: 12010031
3,00 €
Raudsulfaat
Raudvitrioli lahusega töötlemine annab puidule kauni ja vastupidava sinakas- või hõbehalli värvingu, kaitseb puitu seente eest ja tõstab puidu vastupidavust ilmastikuoludele.
Raudsulfaat segatakse sooja veega, 1 kg sulfaati/ 10 l vett. Lahust kantakse peale pintsliga, kuni puit märgub ja vedelik imendub puitu. Mõne tunniga puitpind tumeneb ning lõplik toon tuleb esile umbes paari-kolme kuu pärast. UV-kiirgusega (päikesevalgus) intensiivistab pinna tumenemist. Viimistletud puit muutub hallikaks/ sinakaks ainult välistingimustes päikese ja niiskuse koosmõjul. Ei sobi tulekaitsepeitsi/võõba alla.
Kulu:
- saematerjalile 4-5m²/ 1 liiter
- hööveldatud pinnale 8-10m²/1 liiter
Tootekood: 38
3,50 €
Vasepuhastusvahend, 250ml
MP52 vasepuhastusvahend (250ml) puhastab vask- ja messingesemeid, ei sisalda abrasiivseid aineid ega kriimusta esemeid.
Tootekood: 812
3,50 €
Ledan D3, 1 kg
Tootekood: 89890
7,50 €